Куратори школи

У Школі буде 3 куратори. Це професійні психологи-психотерапевти. Вони будуть вести майнд-групи, зможуть підказати, де шукати ті чи інші матеріали і відповісти на ваші запитання.

Роксолана Бадулін

Кажуть, що життя - це книга від початку і до кінця. Однак, її вигляд, зміст і вміст, кількість розділів та сторінок залежить від Автора. 

 Мене звати Роксолана Бадулін. Якщо коротко, я - жінка, дружина, мама, психологиня, навчаюся психотерапії. 

 А якщо детальніше, то: 

 Я - жінка! Котра щодня вчиться бути жінкою, розуміти своє тіло, довіряти інтуіції, бути собою та найголовніше приймати себе та всю свою багатогранність. Я - кохана дружина! Котра щаслива, бо вірить в успіх чоловіка. Я - достатньо хороша мама! Котра водночас любить своїх трьох дуже різних дітей і має час для себе. 

Я - психолог-консультант по системно-сімейній терапії, консультант в методі позитивної психотерапії, арт-терапевтка, кандидат у психотерапевти в методі символдрами, ведуча трансформаційної гри "Енергія жіночих стихій".

 Працюю з жінками, допомагаю знайти відповідь на питання: "Хто я?", віднайти звязок з родом та підтримку, розкрити свою жіночність, довіряти інтуіції та розуміти підказки, адже підсвідомість - це колодязь знань, налагодити баланс в житті та рухатись в потоці. Допомагаю чоловікам та жінкам "відреставрувати" стосунки з собою, партнером, дітьми та батьками. 

 Автором своєї життєвої книги є Я! Моє життя складається з багатьох розділів. Сторінки в яких, були кольорові, часом дуже яскраві, були й бліді. А були й чорно-білі, які зазвичай уникають, про цей досвід не говорять, ці спогади як комок в горлі... і все це про моє минуле. Так, моє життя не ідеальне! Я вчуся - помиляюсь - далі вчуся, а головне живу. Живу тут і тепер! Я - весела, цікава, часом дивна і незрозуміла. Можу багато говорити, а можу просто мовчати. Я вмію Бути! Приймаю людей з усіма їхніми "гранями", бо кожне людське життя - це індивідуальна неповторна книга. Я люблю рух. В будь-яких незрозумілих ситуаціях я подорожую, навіть якщо ця подорож це прогулянка по парку, лісу чи за місто машиною, автобусом, поїздом. Не люблю, коли хтось розказує як мені жити та ще й дає чіткі інструкції, обмежуючи мій творчий підхід. 

Я вірю, що кожна людина може легко творити свою історію життя, насолоджуючись кожним моментом! 

Мирослава Шнайдер

Я люблена дочка своїх батьків, спадкоємиця і представниця свого Роду, подруга, жінка з своєю особливою історією та місією у Всесвіті неповторних людей.

Навчаюсь в Інституті розвитку Символдрами і глибинної психології. Психолог, кандидат в психотерапевти. Працюю в методі Символдрами з наступними темами: дитячо-батьківські стосунки, стосунки в парі, проблеми з самооцінкою, депресивні стани, робота з сновидіннями. Допомагаю розширити межі розуміння себе, віднайти в собі ресурси та сили для сТворення власної історії щастя. 

Ресурсом для мене є гори, як спосіб спілкування з своєю "дикою жіночою природою". Архітектура старих міст своєю потужною енергетикою і символами дає мені поконтактувати з минулим. Люблю експериментувати з власним простором, наповнювати його власноруч створеними елементами декору з природніх матеріалів. Не люблю штучності в стосунках, житті, роботі. А також порушення та проривання чужих меж. 

Вірю в духовну, гармонійну, творчу природу кожної людини. А також в те, що глибоке зцілення починається з відвертого контакту з собою, іншим та Творцем. 

Уляна Худяк

Людина, жінка, дружина, мама, дочка, кандидат філологічних наук, художник, кандидат у психотерапевти. Цей список можна було б поширити, бо людина дуже «широка» і «глибока» істота в океані Життя. 

«Коли людина не знає до якої пристані прямує, то жоден вітер не буде для неї попутнім», – вислів Сенеки, який я обрала для своєї першої візитки десь п’ять років тому. Він виявився настільки влучним, що не тільки перекочував на наступні, а й досі залишається моїм професійним кредом. 

Хтось у терапії заліковує свої травми, хтось знаходить нові ресурси для подолання тієї чи іншої кризи, хтось вирішує внутрішні чи міжособистісні конфлікти, хтось вчиться вибудовувати стосунки зі світом і собою наново, але завжди – це зустріч з чимось справжнім і дуже Своїм. Тож усім бажаю свого і своїх. 

Повернутися на сайт школи гармонійної жіночності