Засновниця і ведуча Школи - Уляна Андрусів

⚜️  жіноча мотиваційна тренерка,

⚜️ сімейна консультантка,

⚜️ авторка більше 10-ти  трансформаційних онлайн-програм,

⚜️ ведуча жіночих психотерапевтичних груп,

⚜️ член національної спілки журналістів України,

⚜️ член Української громадської організації «Інститут розвитку символдрами та глибинної психології».

_DSC0671.JPG

А ще щаслива жінка, дружина і мама 8-річної та 3-річної донечок . У шлюбі 15 років.

Мені подобається в житті принцип «і...і» замість принципу «або...або». Тому постійно вчуся гармонійно поєднувати різні сфери життя й ролі: материнство й жіночність, кар‘єру і сім‘ю, побут і дозвілля, а не розвиватися в одному коштом іншого.

Жіночність для мене - це дар, даний Богом. Це гнучкість, плавність, м‘якість, сила, тендітність, чуттєвість, вразливість, сексуальність. З власного досвіду і досвіду своїх клієнток точно знаю, що кожна з нас володіє власним аллюром - шармом, привабливістю, магнетизмом, красою.

Наше завдання - розкрити його, відкритися назустріч собі і світові, повернути собі те, що належить нам по праву - бути жінкою, бути вільною, бути в гармонії, бути собою.

Школу намріяла давно. Друга вагітність допомогла мені сповільнитись, щоб виносити цю ідею в собі до 8-го місяця вагітності, дати їй визріти, - і  народитись у грудні 2021 року.

У 90% моїх клієнток та учасниць школи відбулися позитивні зміни в житті, покращилися стосунки в сім‘ях, емоційне та фізичне здоров‘я, сталася бажана вагітність, зросли доходи, відчуття власної цінності, гідності, впевненості в собі, розблокувалася сексуальність, їм вдалося пройти психологічну та емоційну сепарацію, вибудувати внутрішні опори й гармонізувати своє життя.

Тож бажаю, щоб період навчання в Школі став для вас особливим, незабутнім, наповнюючим, і приніс навіть більше, ніж ви очікуєте.

Хай ваш аллюр розкриється на повну!

АВТОРКА

10-ти трансформаційних програм, тренінгів, марафонів та інтенсивів, присвячених роботі з жіночністю, з життєвими сценаріями, з родовими програмами, з самоцінністю, тайм-менеджментом,а саме:

• «Життєвий сценарій: перезавантаження»,

• «Аудит життя»,

• «Дизайн життя з аллюром»,

• «Стоп! Мої межі»,

• «Жіночий тайм-менеджмент: планування, яке приносить задоволення»,

• «Спадок: робота з родом»,

• «Бути собою»,

• «Полюби себе першою: 21 день дружби з собою»

photo_2023-11-22_12-00-12.jpg

СПІВАВТОРКА

• Тренінг для пар «Двоє в одному човні» та
  • Ретрит для пар «Вогонь» (у співавторстві з Любомиром Андрусівим).
  • Співорганізаторка конференції для жінок 40+ «proЖиття» та жіночого онлайн-клубу «proЖиття».
  • Співавторка щоденника-практикуму для жінок «proЖиття».
  • Засновниця Школи гармонійної жіночності «Аллюр».

Звяжіться зі мною зручним способом:

sp-phone-icon.png

Контакти:

sp-phone-address.png

Адреса:

м. Івано-Франківськ

telegramfacebookinstagramyoutube

Контакти

Запитання щодо курсів, реєстрації, оплати, розтермінування можна написати у Viber, Telegram, пошту адміністраторці школи:

telegramfacebookinstagramyoutube