17 зустрічей

Сезонна група читання

від "Аллюр"

fc02cb267ac656c82313e06057cd2780.jpg

"Жінці варто вчитися викликати або стимулювати свою задирливу сутність, свого вихора, свою піщану бурю. Символ вихора - це центральна сила цілеспрямованості; коли жінка зосереджується, а не мечеться, вона здобуває величезну енергію. Тримаючи цей жорсткий підхід напоготові, жінка не втратить усвідомленості й не буде похована разом з іншими. Вона раз і назавжди вирішить питання вбивства своєї внутрішньої жінки, втрати лібідо й утрати запалу до життя. І хай ключові запитання відкривають і полегшують її шлях до звільнення..."

— Клариса Пінкола Естес

"Жінки, що біжать з вовками"

Сезонна група читання від "Аллюр"

Це постійна закрита група з кількістю учасниць 10-12 осіб. Зустрічі будуть систематичними і продовжуватимуть одна одну. Відбуватимуться вони на платформі Zoom тривалістю приблизно дві години. Читати (перепроживати) ми будемо книгу психоаналвтика Клариси Пінколи Естес "Жінки, що біжать з вовками. Архетипи Дикої жінки у міфах та легендах".

Книга складається з 16 розділів, з 16 казок (сказань) і аналізом до них.

Відповідно зустрічей у нас буде 17: перша вступна, і кожної наступної ми будемо проживати певну казку, легенду, яка відповідатиме певному символічниму етапу ініціації жіночої душі.

Зустрічі відбуватимуться три рази на місяць і один тиждень залишатиметься вихідним. Наступний місяць знову три зустрічі і тиждень вихідний.

***

На групі ми, по-перше, прочитаємо всю книгу. Ви не зможете відкласти її і поповнити ряд тих книг, які ви так і не дочитали або не взялися навіть до читання. Навіть якщо не встигнете прочитати відповідний розділ до наступної зустрічі, то в групі ви все одно проаналізуєте основний зміст.

***

По-друге, груповий формат зустрічі дозволить нам запустити свою динаміку. Оскільки ви зможете почути ділення інших, витримати їхні переживання, зустрітися з інакшістю іншого (тавтологія не випадкова)) . А також зможете "розмістити" себе у цій групі, принести свою індивідуальну історію, переживання, роздуми.

***

Крім аналізу, рефлексій, збору інсайтів, ділення, слухання на нас будуть чекати практичні завдання. Десь це будуть арт-терапевтичні техніки, десь коучингові, десь психотерапевтичні.

sp-template-quote-icon.png

"Групи мудрих читачок із дикими серцями часто збираються в місцях, де кожній із них комфортно тілом, а також розумом, серцем, духом і душею, бо на початку вони мирно погоджують умови для всіх і щодо всіх. Кожна учасниця групи зобов'язується: зберігати конфіденційність щодо всього, що почує, ставитися до інших сердець і життів не з осудом, а з розумінням, слухати інших, не поспішаючи (ніхто не покидає планету), часто сміятися разом, іноді плакати разом, щоб кожна душа висловлювала найвищу мудрість свого життя, воздвигати те, що проситься бути воздвигнутим у всій доброті, оплакувати те, що час оплакати, і планувати й утілювати яскраве, дике й мудре теперішнє та майбутнє - для кожної душі".

— Клариса Пінкола Естес

zavantazhennya_12.jpeg

Клариса Пінкола Естес недаремно вибирає розкривати суть дикої первозданної жіночої душі через казки, легенди, іносказання, адже метафора впливає і звертається не стільки до нашого розуму, раціонального, скільки до емоційного, душевного. Вона може "витягнути" з підсвідомого ті "скарби", які блокує наша свідомість.

"Як бабуся/помічниця/цілительниця, мов стара жінка у казках, у своїх працях я прагну не йти навпростець, натомість делікатно, але невпинно промовляти до душ на їхній звивисті дорозі додому, до свого дикого Я"

Ведуча групи - Уляна Худяк

Людина, жінка, дружина, мама, дочка, кандидат філологічних наук, художник, кандидат у психотерапевти. Цей список можна було б поширити, бо людина дуже «широка» і «глибока» істота в океані Життя.

«Коли людина не знає до якої пристані прямує, то жоден вітер не буде для неї попутнім», – вислів Сенеки, який я обрала для своєї першої візитки десь п’ять років тому. Він виявився настільки влучним, що не тільки перекочував на наступні, а й досі залишається моїм професійним кредом.

Хтось у терапії заліковує свої травми, хтось знаходить нові ресурси для подолання тієї чи іншої кризи, хтось вирішує внутрішні чи міжособистісні конфлікти, хтось вчиться вибудовувати стосунки зі світом і собою наново, але завжди – це зустріч з чимось справжнім і дуже Своїм. Тож усім бажаю свого і своїх.

photo_2023-11-17_00-33-49.jpg

Початок у грудні 2023 р

Вартість участі за один місяць становитиме

900 грн

оплату вносимо за місяць наперед.

Залишіть свої дані для зворотнього зв'язку

instagramfacebookyoutube

Контакти

Запитання щодо курсів, реєстрації, оплати, розтермінування можна написати у Viber, Telegram, пошту адміністраторці школи:

allureschool.com.ua@gmail.com

telegramfacebookinstagramyoutube